Cooper Hunter

Cooper&Hunter Vital 18-NG

Cooper&Hunter Vital seeria puhul on tegemist uue R32 külmainel põhineva jahutusseadmega, mis tagab ühtlase sisekliima ka kõige kuumemal suvepäeval. Soojuspump on varustatud WIFI mooduliga, mille abil saab seadet juhtida läbi telefonirakenduse (EWPE SMART). Uuendatud filtreerimissüsteem tagab ruumis parima võimaliku õhukvaliteedi. Iga-aastaselt hooldatud seadmele garantii kuni 5 aastat.
  • Jahutab kuni 60 m²
  • Garantii kuni 5 aastat
  • Integreeritud WIFI moodul
  • Külmaaine R32
  • Madal müratase
  • "I Feel" funktsioon
Jahutusvõimsus → 5.40 kW, kuni 80 m²
TEISED VÄRVID
SOOVITATAV HIND899 €
MEIE HIND SULLE699 €
Või alates
14 €Kuus
Paigaldus ~12 päeva jooksul
Suurepärased järelmaksu võimalused
Keskonnasõbralik jahutusseade

Cooper&Hunter Vital õhksoojuspumbas kasutatakse R32 külmainet ehk jahutusaine, mida kasutatakse laialdaselt kliimaseadmetes ja soojuspumpades. See on üks uusimaid jahutusaineid ja asendab järk-järgult vananenud külmaaineid nagu R22 ja R410A.


R32-l on palju eeliseid võrreldes vanemate külmaainetega. Üks peamisi eeliseid on tema madalam globaalne soojenemispotentsiaal (GWP), mis tähendab, et see aine ei ole nii kahjulik kliimale kui teised külmaained

Samuti on R32 külmainet ohutum ja lihtsam käidelda kui vanemaid külmaained.


Kokkuvõttes võib öelda, et R32 on tänapäevane ja tõhus külmaaine, mis pakub mitmeid eeliseid võrreldes vanemate külmaainetega. See on tulevikku suunatud valik, mis aitab vähendada meie keskkonnamõju ja tagab tõhusa ja ohutu jahutamise ja soojendamise.

Puhtam sisekliima

Cooper&Hunter Vital seeria soojuspumbas kasutatakse SMART-ION Filtrit, mis on spetsiifiline filter, mida kasutatakse õhukvaliteedi parandamiseks.

SMART-ION Filter kasutab ionisatsioonitehnoloogiat. Tänu sellele filtripinnal loodud negatiivsete ioonide voolele suudab SMART-ION Filter püüda ja neutraliseerida õhus hõljuvaid osakesi. Olgu selleks siis tolmu, allergeenid, ebameeldivad lõhnad või isegi mõned bakterid ja viirused, SMART-ION Filter kõrvaldab need kahjulikud elemendid, mille tulemusel saame ruumi tervislikuma sisekliima.

Madal müratase

Cooper&Hunter Vital seeria soojuspump on väga vaikne ja ei häiri teie elukeskkonda. Selle müratase on väga madal, mis muudab selle ideaalseks kasutamiseks nii magamistoas kui ka elutoas.


Inverter-tehnoloogia

Cooper&Hunter Vital seeria soojuspump kasutab Inverter-tehnoloogiat, mis tagab väga tõhusa ja energiasäästliku jahutamise. Inverter-tehnoloogia võimaldab soojuspumbal automaatselt reguleerida oma võimsust vastavalt ruumi temperatuurile, mis tagab energia kokkuhoiu ja parema jõudluse.


Mugav kasutamine

Cooper&Hunter Vital seeria soojuspumpa on väga lihtne ja mugav kasutada. See on varustatud kaugjuhtimispuldiga, mis võimaldab teil seadet hõlpsalt juhtida ja programmeerida vastavalt oma vajadustele.


Vital seeria soojuspumpa on võimalik juhtida ka eemalt läbi telefoni rakenduse EWPE SMART. 

Tehnilised detailid
Toote kood
Siseosa SKU
CH-S18FTXF2-NG-I
Välisosa SKU
CH-S18FTXF2-NG-O
Küte
Küttevõimsus
5.20 (0.70 - 5.40) kW
Kütterežiimi voolutarve
1.34 (0.20 - 1.60) kW
SCOP
4.0
Energiaklass (kütmisel)
A++
Välisõhu min.temp kütterežiimil
5 °C
Lisakütteala kuni
80 m²
Jahutus
Jahutusvõimsus
4.60 (0.65 - 5.20) kW
Jahutusrežiimi voolutarve
1.35 (0.16 - 1.70) kW
SEER
6.4
Energiaklass (jahutusel)
A++
Külmaine
R32
Mõõdud
Mõõdud (siseosa)
970 x 300 x 225 mm
Mõõdud (välisosa)
732 x 555 x 330 mm
Müratase (siseosa)
31 - 44 dB(A)
Müratase (välisosa)
55 dB(A)
Kaal (siseosa)
13.5 kg
Kaal (välisosa)
26.5 kg
Torustiku pikkus
3 - 25 m
Integreeritud WiFi
Jah