Cooper Hunter

Cooper&Hunter Arctic Inverter 09-NG

Cooper&Hunteri Arctic Inverter soojuspump tagab hea sisekliima nii suvel kui talvel. Integreeritud WIFI mooduli abil saab seadet mugavalt juhtida ka distantsilt. Arctic seeria on üks enim paigaldatud seade Eesti turul. 5 aastane garantii tagab kliendile turvatunde pikaks ajaks.
  • Lisakütteks kuni 50 m²
  • Põhikütteks kuni 25 m²
  • Garantii kuni 5 aastat
  • Integreeritud WIFI moodul
  • Külmaine R32
  • +8C funktsioon
Küttevõimsus → 4.25 kW, kuni 50 m²
TEISED VÄRVID
SOOVITATAV HIND629 €
MEIE HIND SULLE598 €
Või alates
13 €Kuus
Paigaldus ~12 päeva jooksul
Suurepärased järelmaksu võimalused
Keskkonnasõbralik konditsioneer

Cooper&Hunter Arctic õhksoojuspumbas kasutatakse R32 külmainet ehk jahutusaine, mida kasutatakse laialdaselt kliimaseadmetes ja soojuspumpades. See on üks uusimaid jahutusaineid ja asendab järk-järgult vananenud külmaaineid nagu R22 ja R410A.


R32-l on palju eeliseid võrreldes vanemate külmaainetega. Üks peamisi eeliseid on tema madalam globaalne soojenemispotentsiaal (GWP), mis tähendab, et see aine ei ole nii kahjulik kliimale kui teised külmaained

Samuti on R32 külmainet ohutum ja lihtsam käidelda kui vanemaid külmaained.


Kokkuvõttes võib öelda, et R32 on tänapäevane ja tõhus külmaaine, mis pakub mitmeid eeliseid võrreldes vanemate külmaainetega. See on tulevikku suunatud valik, mis aitab vähendada meie keskkonnamõju ja tagab tõhusa ja ohutu jahutamise ja soojendamise.


Puhas sisekliima (Külm plasma)

Kogege uut taset siseruumide õhukvaliteedis meie tipptasemel Cooper&Hunter soojuspumpadega, mis on varustatud edasijõudnud külma plasma tehnoloogiaga. Jätke hüvasti õhus leiduvate saasteainetega ning tervitage tervislikumat ja mugavamat elukeskkonda.


Külm plasma tehnoloogia eesmärk on vähendada õhu saasteaineid ning parandada siseruumide õhukvaliteeti, aidates luua tervislikumat ja mugavamat keskkonda elamiseks, töötamiseks ja viibimiseks. See võib olla eriti kasulik allergikutele, astmaatikutele ja teiste hingamisteede haigustega inimestele, kuna see aitab vähendada õhus leiduvate allergeenide ja patogeenide hulka.

Mugav juhtimine

Cooper&Hunter Arctic seeria soojuspumpa on väga lihtne ja mugav kasutada. See on varustatud kaugjuhtimispuldiga, mis võimaldab teil seadet hõlpsalt juhtida ja programmeerida vastavalt oma vajadustele.


Tänu integreeritud WIFI moodulile on Arctic seeria soojuspumpa on võimalik juhtida ka eemalt läbi telefoni rakenduse EWPE SMART. Madal müratase

Cooper&Hunter Arctic seeria soojuspump on väga vaikne ja ei häiri teie elukeskkonda. Selle müratase on väga madal, mis muudab selle ideaalseks kasutamiseks nii magamistoas kui ka elutoas.


Inverter-tehnoloogia

Cooper&Hunter Arctic seeria soojuspump kasutab Inverter-tehnoloogiat, mis tagab väga tõhusa ja energiasäästliku jahutamise. Inverter-tehnoloogia võimaldab soojuspumbal automaatselt reguleerida oma võimsust vastavalt ruumi temperatuurile, mis tagab energia kokkuhoiu ja parema jõudluse.


Tehnilised detailid
Toote kood
Siseosa SKU
CH-S09FTXLA2-NG/I
Välisosa SKU
CH-S09FTXLA2-NG/O
Küte
Küttevõimsus
3.00 (0.90 - 4.25) kW
Kütterežiimi voolutarve
0.70 (0.15 - 1.40) kW
SCOP
5.3
Energiaklass (kütmisel)
A+++
Välisõhu min.temp kütterežiimil
-25 °C
Lisakütteala kuni
50 m²
Köetav pind kuni
25 m²
Jahutus
Jahutusvõimsus
2.70 (0.80 - 3.80) kW
Jahutusrežiimi voolutarve
0.69 (0.10 - 1.30) kW
SEER
7.5
Energiaklass (jahutusel)
A++
Külmaine
R32
Mõõdud
Mõõdud (siseosa)
845 х 289 х 209 mm
Mõõdud (välisosa)
732 х 555 х 330 mm
Müratase (siseosa)
22 - 37 dB(A)
Müratase (välisosa)
50 dB(A)
Kaal (siseosa)
10.5 kg
Kaal (välisosa)
23.5 kg
Torustiku pikkus
3 - 15 m
Integreeritud WiFi
Jah