Cooper Hunter

Cooper&Hunter Supreme Continental 18 GD

Cooper&Hunteri Supreme Continental soojuspump tagab hea sisekliima nii suvel kui talvel. Supreme Continental seeria on saadaval neljas erinevas värvuses: valge, must, kuldne ja hõbe. Integreeritud WIFI mooduli abil saate seadet juhtida ka eemalt läbi telefonirakenduse. Iga-aastaselt hooldatud seadmele garantii kuni 5 aastat.
  • Lisakütteks kuni 105 m²
  • Põhikütteks kuni 50 m²
  • Garantii kuni 5 aastat
  • Integreeritud WIFI moodul
  • Külmaine R32
  • +8C funktsioon
Küttevõimsus → 6.80 kW, kuni 105 m²
TEISED VÄRVID
MEIE HIND SULLE1 098 €
Või alates
22 €Kuus
Paigaldus ~12 päeva jooksul
Suurepärased järelmaksu võimalused
Keskkonnasõbralik konditsioneer

Cooper&Hunter Supreme Continental seeria õhksoojuspumbas kasutatakse R32 külmainet ehk jahutusaine, mida kasutatakse laialdaselt kliimaseadmetes ja soojuspumpades. See on üks uusimaid jahutusaineid ja asendab järk-järgult vananenud külmaaineid nagu R22 ja R410A.


R32-l on palju eeliseid võrreldes vanemate külmaainetega. Üks peamisi eeliseid on tema madalam globaalne soojenemispotentsiaal (GWP), mis tähendab, et see aine ei ole nii kahjulik kliimale kui teised külmaained

Samuti on R32 külmainet ohutum ja lihtsam käidelda kui vanemaid külmaained.


Kokkuvõttes võib öelda, et R32 on tänapäevane ja tõhus külmaaine, mis pakub mitmeid eeliseid võrreldes vanemate külmaainetega. See on tulevikku suunatud valik, mis aitab vähendada meie keskkonnamõju ja tagab tõhusa ja ohutu jahutamise ja soojendamise.

Puhas sisekliima (SMART-ION filter)

Kogege uut taset siseruumide õhukvaliteedis meie tipptasemel Cooper&Hunter soojuspumpadega, mis on varustatud SMART-ION filtriga. Jätke hüvasti õhus leiduvate saasteainetega ning tervitage tervislikumat ja mugavamat elukeskkonda.


SMART-ION eesmärk on vähendada õhu saasteaineid ning parandada siseruumide õhukvaliteeti, aidates luua tervislikumat ja mugavamat keskkonda elamiseks, töötamiseks ja viibimiseks. See võib olla eriti kasulik allergikutele, astmaatikutele ja teiste hingamisteede haigustega inimestele, kuna see aitab vähendada õhus leiduvate allergeenide ja patogeenide hulka.

Mugav juhtimine

Cooper&Hunter Supreme Continental seeria soojuspumpa on väga lihtne ja mugav kasutada. See on varustatud kaugjuhtimispuldiga, mis võimaldab teil seadet hõlpsalt juhtida ja programmeerida vastavalt oma vajadustele.


Tänu integreeritud WIFI moodulile on Supreme Continental seeria soojuspumpa on võimalik juhtida ka eemalt läbi telefoni rakenduse EWPE SMART. 

Tehnilised detailid
Toote kood
Siseosa SKU
CH-S18FTXAL-GD/I
Välisosa SKU
CH-S18FTXAL-GD/O
Küte
Küttevõimsus
5.60 (1.12 - 6.80) kW
Kütterežiimi voolutarve
1.33 kW
SCOP
5.2
Energiaklass (kütmisel)
A+++
Välisõhu min.temp kütterežiimil
-25 °C
Lisakütteala kuni
105 m²
Köetav pind kuni
50 m²
Jahutus
Jahutusvõimsus
5.30 (1.26 - 6.60) kW
Jahutusrežiimi voolutarve
1.41 kW
SEER
7.6
Energiaklass (jahutusel)
A++
Külmaine
R32
Mõõdud
Mõõdud (siseosa)
996 х 301 х 225 mm
Mõõdud (välisosa)
958 x 660 х 402 mm
Müratase (siseosa)
30 - 45 dB(A)
Müratase (välisosa)
57 dB(A)
Kaal (siseosa)
13 kg
Kaal (välisosa)
42 kg
Torustiku pikkus
3 - 25 m
Integreeritud WiFi
Jah